Nasıl İşliyordivider

Öncelikle belirtmek isteriz ki, “HakkiniYedirme.com” hiçbir şart altında sizden ödeme talep etmez.

“Hakkınıyedirme.com / FlightCashBack.com” , bürokratik ve hukuki işlemleri mağdur durumdaki yolculara asgari şekilde yansıtarak şeffaflık çerçevesinde tazminat haklarını elde etmelerini ilke edinmiştir. Tazminat süreciniz üç temel adımdan oluşmaktadır. Başvuru, işlem ve tazminat teslimi aşamalarında sonuç ne olursa olsun hiçbir şekilde sizden bir ödeme talep etmiyoruz.

Şöyle ki;

-Tazminat talebinizi olumlu olarak sonuçlandırdığımızda, kazandığınız tazminatın yüzde 24,5 + Vergi oranındaki evrak ve işlem masrafı ayrılır ve geri kalan miktar hesabınıza yatırılır.

– Olumsuz sonuçlanan başvurularda, o ana kadar yapılmış olan evrak ve işlem giderleri tamamen “hakkınıyedirme.com / flightcashback.com” un sorumluluğundadır, sizden hiçbir şekilde ödeme talep edilmez. Tazminat ödemelerini % 95 in üzerinde bir oranda olumlu sonuçlandırdığımızı da belirtmek isteriz.

1
Başvuru Formumuzu, sorun yaşadığınız uçuş için sorgulama yaparak, uzman ekibimize durumunuzun haklı olup olmadığını incelenmesi için doldurmak, hakkınızı aramaya başladığınız noktadır.
2
Uzman ekibimiz, başvurunuzu dosyanızı incelemeye alır ve “Tazminat hakkı” doğuran herhangi bir durum tespit edildiğinde size dönüş yaparak, bir sonraki adıma geçilmesi için onayınız alınır.
3
Tazminat talebinizi onaylayıp sizi mağdur eden firmaya karşı sizi temsil hakkkını bize verdiğiniz andan itibaren, her biri alanında hukuki süreç uzman avukatlarımız aracılığıyla ,size bürokratik süreci yansıtmadan en hızlı şekilde hakkınızı arar ve tazminat talebinizi sonuçlandırırız. Bu esnada sizin yapmanız gereken hiçbir şey bulunmamaktadır. Süreç esnasında bizimle dilediğiniz şekilde iletişime geçip, başvuru süreciniz hakkındaki her bilgiye şeffaf bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Önemli not:
Tazminat talebiniz, tarafınızdan onaylandıktan sonra azami on dört (14) iş günü içersinde “hakkiniyedirme.com / flightcashback.com” üstünden yaptığınız tazminat talebi başvurunuzdan vazgeçme hakkınız bulunmaktadır. Başvurunuzu onaylamanız üzerinden on dört (14) iş günü geçtikten sonra, avukatlarımız aracılığıyla ilgili firmaya karşı yasal süreç başlatılmış olacağından ötürü başvurunuzdan vazgeçmeniz hukuki olarak mümkün olmamaktadır. Lütfen başvurunuz esnasında bu hususu göz önünde  bulundurunuz.

Kişi başı 600 Euro'ya kadar tazminat hakkı fısatını kaçırmayın!

Başvurunuzu Yapın

1 dakikanızı ayırarak, bize mağdur olduğunuz uçuşunuz ve kişisel bilgilerinizi vermeniz yeterli

Hızlı Hukuki Süreç

Başvurunuz anında avukatımız aracılığı ile havayollarına gönderilir ve gerekli işlemler başlatılır

Hiçbir Masraf Yok

Tazminat hakkınızı arama sürecinde dava sonuçlanana kadar hiçbir masrafınız olmayacaktır

Ödemeniz Hazır

Tazminatınız pozitif sonuçlandığında ödeme aynı gün içerisinde banka hesabınıza gönderilir

Online Başvuru

Sadece 2 dakikanızı ayırarak hemen tazminat başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru Formu